برج نگار و اصول مربوط به ساخت آن

محتوای جدول

اصول و نکات مربوط به ساخت برج نگار

برج نگار یکی از مرتفع ترین برج های کشور است که در قالب تجاری و اداری احداث شده است. این برج به دلیل موقعیت مکانی فوق العاده، دسترسی به آن از تمامی نقاط آسان است. به عبارتی، افراد می توانند از طریق اتوبوس، مترو، خودروی شخصی و .. به این برج دسترسی داشته باشند.

لازم به ذکر است بدانید برای نمای بیرونی برج نگار از آلومینیوم و شیشه استفاده شده که بر روی زیبایی و جذابیت آن تاثیر فوق العاده ای داشته است. دکوراسیون داخلی این برج نیز اغلب با استفاده از سنگ های گرانیت و تراورتن پوشش داده شده است.

یکی از نکات مهم پیرامون برج نگار، مقاومت و استحکام بی نظیر آن است. تجهیزاتی که برای ساخت این برج مورد استفاده قرار گرفته دارای کیفیت و مرغوبیت بسیار بالا می باشد. به همین سبب این برج در برابر زلزله، تغییرات جوی و سایر حوادث طبیعی دارای مقاومت زیادی است. از این رو، معماران در ساخت این مجموعه از بهترین و با کیفیت ترین متریال استفاده کردند.

همانطور که می دانید برج نگار متشکل از طبقات و بخش های اداری به استثنای دو طبقه تجاری می باشد. در این دو طبقه تجاری تمامی اجناس و خدمات در برند معتبر به مشتریان عرضه می شوند. چنانچه افراد تمایل به خرید لوازم نظیر لباس، کفش، وسایل تزئینی و … لوکس و مدرن هستند می توانند به این مجموعه تجاری مراجعه نمایند.

نکته: سبک طراحی و ساخت برج نگار به صورت مدرن و لوکس است. ورق های کامپوزیت یکی از پرکاربردترین متریال ها در ساخت این برج است که از محصولات تولیدی شرکت پرمیوم باند می باشند. این کامپوزیت ها دارای مقاومت زیادی است و بر روی زیبایی نمای برج تاثیر بسزایی دارد.

image

مزایای این برج

برج نگار به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز خرید در تهران شناخته شده است. طراحی و ساخت این برج توسط معماران و کارشناسان حرفه ای صورت گرفته است. در واقع، نحوه اجرا و طراحی این مکان بر روی افزایش بازدید کنندگان و مشتریان آن تاثیر بسزایی داشته است.

برخی از مهمترین و برجسته ترین مزایای برج نگار عبارتند از:

نکته: شرکت پرمیوم باند در احداث پروژه عظیم برج نگار نقش اساسی داشته است. این شرکت کامپوزیت ها را در طرح ها، رنگ ها و انواع مختلف به معماران این پروژه ارائه داده است.

یکی از نکات مهم پیرامون برج نگار، این است که در برخی قسمت های آن از پشم شیشه و پشم سنگ به منظور جلوگیری از اتلاف انرژی استفاده شده است. به کارگیری ایده های خلاقانه در این برج از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. نکته قابل توجه این است که پروژه های عظیم نظیر مجتمع تجاری نگار و زیبایی چشمگیر آن، توانسته در افزایش اعتبار پرمیوم باند موثر باشد.

 

Post a comment

Your email address will not be published.

× چه طور میتونم کمکتون کنم؟