ورق کامپوزیت Nanoshine

ورق های کامپوزیت نانو شاین

با ترکیب تکنولوژی جدید سنتی تولید ورق های نانو، کمپانی American Composite Technologies ورق های کامپوزیت آلومینیومی را با روکش پیشرفته Nano/Shining/ High Gloss وسعه و ارائه می دهد، این نسل جدید از ورق های کامپوزیت آلومینیومی این قابلیت را دارد تا روکش PVDF را با ساختار مایکرو یا نانو ترکیب کند که حاصل آن ورقی با دفع فوق العاده گرد و غبار و ضد رطوبت همراه با ویژگی منحصر به فرد درخشندگی خیره کننده می باشد.

image

تکنولوژی در تولید

با ترکیب تکنولوژی جدید سنتی تولید ورق های نانو، کمپانی American Composite Technologies ورق های کامپوزیت آلومینیومی را با روکش پیشرفته Nano/Shining/High Gloss وسعه و ارائه می دهد، این نسل جدید از ورق های کامپوزیت آلومینیومی این قابلیت را دارد تا روکش PVDF را با ساختار مایکرو یا نانو ترکیب کند که حاصل آن ورقی با دفع فوق العاده گرد و غبار و ضد رطوبت همراه با ویژگی منحصر به فرد درخشندگی خیره کننده می باشد.

در برخی از پروژه ها از درزگیر سیلیکون استفاده می شود گه در مدت زمان طولانی بر اثر قطرات باران لکه های سیاهی ایجاد می کند که تمیز کردن آن بسیار دشوار است پس از آن به شدت ظاهر نما را تحت تاثیر قرار می دهد. در حال حاضر ورق های کامپوزیت نانو این مشکل را حل کرده اند. این تکنولوژی برتر این این که ذرات گرد و غبار در هوا بر روی سطح ورق باقی نمامد ونیز به کمک قطرات باران سطح ورق تمیز می شود و سطح درخشان کامپوزیت دوباره نمایان می گردد. در نتیجه در هزینه های سنگین تمیز کردن نما صرفه جویی می شود. سطح خارجی ورق های کامپوزیت نانو، شاینینگ و های گلاس پرمیوم باند با بهره مندی از تکنولوژی برتر نانو براقیت و درخشندگی خیره کننده بیشتری را نسبت به ورق های PVDF/NANO معمولی دارا می باشد.

ورق کامپوزیت نمای ساختمان

این ورق ها ضمن دارا بودن خواص ممتازی نظیر استحکام مناسب، مقاومت در برابر آتش، رنگ های متنوع و غیره، به دلیل وجود یک لایه رنگ نانو از خصوصیات منحصر به فرددی نظیر پاکیزگی طولانی مدت مقاومت در برابر مواد اسیدی و قلیایی نیز برخوردار می باشند.
این فناوری برتر، تلالو و براقیت چشمگیری را به همراه سطحی متالیک برای این محصولات به ارمغان می آورد،که ضمن داده جلوه و درخشندگی ویژه به نمای پروژه ها، پاکیزگی آسان را به دلیل سطح لغزنده (مانند سطح برگ نیلوفر آبی) به همراه دارد که مورد استقبال بسیاری از طراحان و معماران برجسته قرار گرفته است.

کمپانی American Composite Technologies با بهره گیری از صنعت نانو در عصر حاضر به کمک صنایع آمده و بر صدد بهره وری افزوده است، فناوری نانو موجب شده تا صنعت ورق های کامپوزیت آلومینیومی دچار تحولی شگرف شوند که این امر اخیر، خبر خوشایندی برای تمامی صنعتگران و معاران بوده زیرا آنها می دانند که صرفه جویی اقتصادی و سود آور اولین پیامد نمای ساختمانی مناسب و استاندارد می باشد و به دلیل آن هم صرفه جویی در هزینه هاست.

image

کاربرد ها

پوشش نمای خارجی با 15 سال ضمانت، به ویژه برای مناطق باران خیز، مناطق کویری به دلیل وجود ذرات معلق گرد و غبار فراولن و مناطق مرطوب، پوشش نمای داخلی با 20 سال ضمانت، تعویض نمای قدیمی، قاب های پنجره ها، سر در فروشگاه ها، فریم ها و درب منازل، ستون ها، غرفه و استند های نمایشگاهی، سقف و پارتیشن بندی…

سوالات متداول

ابعاد ورق کامپوزیت پرمیوم باند چیست و دارای چه پوسته هایی است؟

ضخامت ورق کامپوزیت پرمیوم باند با پوسته ۰٫۵ میلیمتر داخلی و خارجی و پلی اتیلن ۳ میلیمتری میانی، ۴ میلیتر میباشد. ورق کامپوزیت دارای پوسته های ۰٫۵/۰٫۳/۰٫۲۵/۰٫۲۲/۰٫۲/۰٫۱۸ میباشد.

وزن ورق کامپوزیت پرمیوم باند چقدر است؟

ورق ای کامپوزیت دارای وزن کمی حدود ۵ تا ۸ کیلوگرم در هر متر مربع می باشد و با احتساب زیر سازی فلزی حدود ۱۰ تا ۱۶ کیلوگرم بار به سازه وارد می کند.

روند سفارش ورق کامپوزیت پرمیوم باند به چه صورت است؟

ثبت سفارش و درخواست ورق از طریق کارشناسان فروش انجام می شود و می توانید با شماره واتساپ 09208425600 در تماس باشید.