ورق های کامپوزیت دکوراسیون داخلی

ورق های کامپوزیت دکوراسیون سبک مدرن، کلاسیک​

امروزه اهمیت طراحی مناسب فضای داخلی منزل و محیط کار و تاثیر آن در ایجاد آرامش، راندمان (در فضای اداری)، اثر بخشی (در فضای تجاری) امریست انکار ناپذیر. همچنین معماری داخلی و نقش عمده ای در کیفیت فضای ساختمان ایفا می کند به گونه ای که نحوه چیدمان و تقسیم بندی فضا، جنس و رنگ پوشش سطوح (کف، سقف و دیوار ها)، نورپردازی، مبلمان و مجموعه عوامل موثر دیگر تعیین کننده زیبایی و کارآمدی فضاهای داخلی هستند.

برقراری دکوراسیون در فضای در محدود، از جمله چالش هایی ست که در طراحی دکوراسیون داخلی هر بخش نمود خواهد یافت. و این جاست که پیروی از الگوها و قواعد کوچک میتواند به بز طرف نمودن این مشکل بیانجامد. بهری گیری از ورق های دکوراسیون Interrior پرمیوم باند تلفیقی از طرح های مدرن و کلاسیک است که با صرف هزینه نه چندان زیاد، این خلا را پوشش می دهد.
طراحی دکوراسیون با ورق های interior پرمیوم باند کلکسیونی از مدل ها و طرح ها شگفت انگیزی را در اختیار طراحان و معماران قرار میدهد تا معماران بدون محدودیت قوه تخیل خود را گسترش دهند. این کلکسیون ویژگی های قابل توجه دیگری نظیر انعطاف پذیری بالا، سبکی وزن، قابلیت شستشو، نصب آسان و سریع،سطح یکنواخت و صاف و ضمانت نامه 15 ساله کارخانه پرمیوم باند را به همراه دارد و می تواند بر غنای یک اثر معماری بیافزاید.

سوالات متداول

ابعاد ورق کامپوزیت پرمیوم باند چیست و دارای چه پوسته هایی است؟

ضخامت ورق کامپوزیت پرمیوم باند با پوسته ۰٫۵ میلیمتر داخلی و خارجی و پلی اتیلن ۳ میلیمتری میانی، ۴ میلیتر میباشد. ورق کامپوزیت دارای پوسته های ۰٫۵/۰٫۳/۰٫۲۵/۰٫۲۲/۰٫۲/۰٫۱۸ میباشد.

وزن ورق کامپوزیت پرمیوم باند چقدر است؟

ورق ای کامپوزیت دارای وزن کمی حدود ۵ تا ۸ کیلوگرم در هر متر مربع می باشد و با احتساب زیر سازی فلزی حدود ۱۰ تا ۱۶ کیلوگرم بار به سازه وارد می کند.

روند سفارش ورق کامپوزیت پرمیوم باند به چه صورت است؟

ثبت سفارش و درخواست ورق از طریق کارشناسان فروش انجام می شود و می توانید با شماره واتساپ 09208425600 در تماس باشید.