ورق های کامپوزیت ضد حریق

ورق های کامپوزیت Fire Resistance

ورق های کامپوزیت Fire Resistance (مقاوم در برابر حریق) پرمیوم باند محصول جدیدی است که لایه میانی آن با هسته ی معدنی غیر قابل اشتعال ترکیب شده است. این ورق ها از استقامت حریق بسیار بالایی برخوردار هستند که توسط تست حریق bs 476-7:1997 مورد تایید قرار گرفته اند و موفق به اخذ استاندارد از موسسه IQS انگلستان در تاریخ 2012/12/29 به شماره ثبت IQS501048 گردیده اند. این محصول از نوع متریال سازگار با محیط زیست تولید میشود که استقامت بسیار بالایی را در برابر حرارت آتش از خود نشان میدهد و در زمان حادثه آتش سوزی کمترین میزان گاز را در حین شعله ور شدن تولید می کنید.

image

پیشرو در تولید

کارخانه پرمیوم باند یکی از کارخانجات پیشرو در زمینه برنامه ریزی، مهندسی و تولید نماهای معماری و ارائه راه حل هایی جهت تمام دکوراسیون های طراحی شده و نماهای معماری فلزی می باشد از این رو انقلابی نوین در صنعت ورق های کامپوزیت FR ایجاد نموده و ورق های FR با پوشش و ویژگی Nano/Shining/High Gloss (دفع گرد و غبار و رطوبت، درخشندگی و براقیت فوق العاده ) – D-PE (دابل پلی استر) – Special (طرح های خاص از جمله آینه ای، سنگ، چوب و … ) به بازار ارائه کرده است.

با عنایت به این که بازار ساختمان در ایران نیاز به کالاهایی با خصوصیات خاص و جواب دهی به نیاز و خیال پردازی معماران علاوه بر ایجاد طرح های شگفت انگیز و سبک سازی ساختمان ها، امنیت بیشتر جهت ساکنین داخل ساختمان را دارد، ورق های کامپوزیت پرمیوم باند تا حد بسیار زیادی این رویاها را به واقیعت تبدیل کرده است چرا که در مقایسه با برندهای مطرح جهان به ویژه به دلیل ترکیب ویژگی های Nano/Shining/High Gloss با خصوصیت FR ، گامی بلندتر در صنعت ورق های کامپوزیت FR برداشته است.

با توجه با این اصل که دود ناشی از حریق در فضای ساختمان موجب آسیب به ساکنین می شود نیاز استفاده از ورق های حریق را بیش از پیش حائز اهمیت جلوه نماید. پروژه هایی که نظیر نمای داخلی سازمان مترو تبریز، سد کارون 4، مجتمع گلشن آرمیتاژ مشهد، ساختمان باران مشهد، برج الیزه مشهد، ورودی تونل حکیم دریاچه چیتگر تهران، جایگاه های سوخت سراسر کشور، بانک ملت مرکزی بوشهر و … از جمله مکان هایی هستند که به این مهم توجه وافری داشته اند.

شایان ذکر هست مطابق با استاندارد جهانی، قیمت ورق های کامپوزیت با ویژگی ضد حریق 200000 ریال بیشتر از ورق های کامپوزیت معمولی محاسبه میگردد. این در حالی ست که این افزایش قیمت در ورق های پرمیوم باند 7000 ریال اعلام میگردد و دلیل این امر قوی بودن صنعت پتروشیمی ایران و دسترسی مستقیم این کارخانه به صنایع پتروشیمی ایران و دسترسی مستقیم این کارخانه به صنایع پتروشیمی و معادن خوب ایران می باشد.

image

کاربرد ها

پوشش نمای خارجی با 15 سال ضمانت و پوشش نمای داخلی با 20 سال ضمانت، تعویض نمای قدیمی، قاب های پنجره ها، سر در فروشگاه ها، فریم ها و درب منازل، ستون ها، غرفه و استند های نمایشگاهی، سقف و پارتیشن بندی…

سوالات متداول

ابعاد ورق کامپوزیت پرمیوم باند چیست و دارای چه پوسته هایی است؟

ضخامت ورق کامپوزیت پرمیوم باند با پوسته ۰٫۵ میلیمتر داخلی و خارجی و پلی اتیلن ۳ میلیمتری میانی، ۴ میلیتر میباشد. ورق کامپوزیت دارای پوسته های ۰٫۵/۰٫۳/۰٫۲۵/۰٫۲۲/۰٫۲/۰٫۱۸ میباشد.

وزن ورق کامپوزیت پرمیوم باند چقدر است؟

ورق ای کامپوزیت دارای وزن کمی حدود ۵ تا ۸ کیلوگرم در هر متر مربع می باشد و با احتساب زیر سازی فلزی حدود ۱۰ تا ۱۶ کیلوگرم بار به سازه وارد می کند.

روند سفارش ورق کامپوزیت پرمیوم باند به چه صورت است؟

ثبت سفارش و درخواست ورق از طریق کارشناسان فروش انجام می شود و می توانید با شماره واتساپ 09208425600 در تماس باشید.