ورق های کامپوزیت دابل پلی استر

ورق های کامپوزیت دبل پلی استر از دو لایه آلومینیومی مقاوم در برابر اکسیده شدن یا خوردگی که به دور هسته پلی اتلن قرار گرفته اند تشکیل شده است. لایه بالایی (رنگ های ساده) با روکش رنگ پلی استر به صورت دو لایه پوشش داده شده است که منجر به ودام بیشتر این ورق در شرایط مختلف آب و هوایی و استفاده آن به عنوان نمای بیرونی ساختمان شده است. به دلیل رنگ براق و فوق العاده و دیگر ویژگی ها، ورق های دابل پلی استر از محبوبیت بیشتری در بازار های جهانی برخوردار شده که در بیلبورد های شهری، ایستگاه های مترو و پمپ بنزین ها مورد استقبال قابل توجهی قرار گرفته است. عده ای از طراحان به نزدیکی طرح به اصل توجه وافری داشته اند، دیگر معماران از کیفیت بالای ایم محصول حمایت می کنند (که این مهم منجر به اخذ گواهینامه هاب بین المللی کیفیت گردیده است) و عده ای دیگر به نتایج حاصل از دپارتمان تحقیقات و آزمایشات انجام شده علاقه مند شده اند.

image

پوشش نمای خارجی با پانزده سال ضمانت، نمای خارجی 8 الی 10 سل ضمانت، فریم ها و قاب های درب منازل،سردر فروشگاه ها، غرفه و استندهای نمایشگاهی، سقف و پارتیشن بندی، لوازم آشپزخانه و لوازم خانگی

سوالات متداول

ابعاد ورق کامپوزیت پرمیوم باند چیست و دارای چه پوسته هایی است؟

ضخامت ورق کامپوزیت پرمیوم باند با پوسته ۰٫۵ میلیمتر داخلی و خارجی و پلی اتیلن ۳ میلیمتری میانی، ۴ میلیتر میباشد. ورق کامپوزیت دارای پوسته های ۰٫۵/۰٫۳/۰٫۲۵/۰٫۲۲/۰٫۲/۰٫۱۸ میباشد.

وزن ورق کامپوزیت پرمیوم باند چقدر است؟

ورق ای کامپوزیت دارای وزن کمی حدود ۵ تا ۸ کیلوگرم در هر متر مربع می باشد و با احتساب زیر سازی فلزی حدود ۱۰ تا ۱۶ کیلوگرم بار به سازه وارد می کند.

روند سفارش ورق کامپوزیت پرمیوم باند به چه صورت است؟

ثبت سفارش و درخواست ورق از طریق کارشناسان فروش انجام می شود و می توانید با شماره واتساپ 09208425600 در تماس باشید.