ورق کامپوزیت پرمیوم باند

ورق های کامپوزیت اقتصادی

با توسعه به کار گیری تکنولوژی نوین در سطح جامعه و مزایای بسیار حاصل از آن، ساختمان ها نیز به عنوان یکی از مهمترین زیرساخت های زندگی بشر از این تحولات به منظور بهینه سازی در هزینه ها و همچنین ایجاد محیطی زیبا بیشتر بهره مند شده اند.
کارخانه پرمیوم باند با ارائه ورق های کامپوزیت Economy (اقتصادی) این بخش از نیاز جامعه را در راستای بهبود کیفیت و به حداقل رساندن هزینه ها تا حدود زیادی برآورده نموده است. این محصول جدید که حاصل به روز رسانی دانش، فناوری، تجهیزات و تکنولوژی می باشد با هدف افزایش تنوع تولیدات و جایگزینی مناسب جهت حصولات چینی و بی کیفیت، به بازار ایران و کشور ها همسایه عرضه گردیده است.
تولید این محصول توسط کارخانه پرمیوم باند که برای اولین بار در ایران و خاورمیانه صورت گرفته است از ویژگی های مشابه دیگر محصولات پرمیوم باند – آلیاژ آلومینیوم AL-3003 و پلی اتیلن مرغوب و نشکن – برخواردار می باشد و رنگ ها کلاس PVDF را پوشش میدهد.

نمای کامپوزیت ساختمان

سوالات متداول

ابعاد ورق کامپوزیت پرمیوم باند چیست و دارای چه پوسته هایی است؟

ضخامت ورق کامپوزیت پرمیوم باند با پوسته ۰٫۵ میلیمتر داخلی و خارجی و پلی اتیلن ۳ میلیمتری میانی، ۴ میلیتر میباشد. ورق کامپوزیت دارای پوسته های ۰٫۵/۰٫۳/۰٫۲۵/۰٫۲۲/۰٫۲/۰٫۱۸ میباشد.

وزن ورق کامپوزیت پرمیوم باند چقدر است؟

ورق ای کامپوزیت دارای وزن کمی حدود ۵ تا ۸ کیلوگرم در هر متر مربع می باشد و با احتساب زیر سازی فلزی حدود ۱۰ تا ۱۶ کیلوگرم بار به سازه وارد می کند.

روند سفارش ورق کامپوزیت پرمیوم باند به چه صورت است؟

ثبت سفارش و درخواست ورق از طریق کارشناسان فروش انجام می شود و می توانید با شماره واتساپ 09208425600 در تماس باشید.