ورق کامپوزیت پرمیوم باند

ورق های اسپشیال

ورق های کامپوزیت پرمیوم باند Special شامل تمامی مزیت هایی شناخته شده برنده پرمیوم باند می باشد آنها دارای وزن سبک، قابل انعطاف و از استحکام کششی بالایی برخوردار هستند. معماران و طراحان از طرح های چشمگیر و بی نظیر این محصولات قدردانی می کنند.

ورق های کامپوزیت طرح چوب، زیبایی و استحکام چوب را در قالب پانل هاس سبک ضد فرسایش، ضد پوسیدگی، مقاوم در برابر حشرات و قابل اجرا در اشکال مختلف ارائه می کند. ورق های کامپوزیت سری چوب پرمیوم باند در طی فرآیند پیچیده تکنولوژی رنگ فلور کربن تولید می شوند که از تمامی دیگر ورق های کامپوزیت آلومینیومی پرمیوم باند برخوردار می باشد.
ورق های آلومینیومی طرح سنگ، زیبایی طبیعی انواع سنگ های رایج نما را با خصوصیات منحصر به فرد ورق های کامپوزیت آلومنیوم تلفیق کرده و ظاهری ممتاز را در نمای خارجی دکوراسیون داخلی خلق می نماید.

image

ورق های طرح سنگ پرمیوم باند

ورق های طرح سنگ پرمیوم باند، زیبایی طبیعی انواع مختلف سنگ ها را با ویژگی های ورق کامپوزیت تلفیق کرده و موجب توسعه طراحی و معماری پروژه ها می شود. طرح های سنگ و طرح های چوب در ابعاد وسیعی قابل تولید می باشند و جایگزین مناسبی برای نماهای قدیمی چوب و سنگ می باشد. طرح های special پرمیوم باند، کلکسیون وسیعی ار طرح های سنگ و چوب متنوع، طرح های آینه ای رنگی منحصر به فرد، طرح های خش دار رنگی چشم نواز و ورق های استیل و هفت رنگ ارائه میدهد. کاربرد ها: پوشش نمای خارجی با پانزده سال ضمانت، پوشش نمای داخلی با بیست سال ضمانت، تعویض نمای قدیمی، قاب های پنجره ها، سر در فروشگاه ها، فریم ها و درب منازل، ستون ها، غرفه و استندهای نمایشگاهی، سقف و پارتیشن بندی، لوازم آشپزخانه و لوازم خانگی

icon png

بدون تغییر و رنگ پریدگی

از آنجایی که این ورق ها غیر آلی می باشند بر خلاف مصالع طبیعی مانند سنگ و چوب تحت تاثیر اشعه ماوراء بنفش خورشید قرار نگرفته اند و پس از چند سال دچار تغییر رنگ و یا رگ پریدگی نمی شوند.

سوالات متداول

ابعاد ورق کامپوزیت پرمیوم باند چیست و دارای چه پوسته هایی است؟

ضخامت ورق کامپوزیت پرمیوم باند با پوسته ۰٫۵ میلیمتر داخلی و خارجی و پلی اتیلن ۳ میلیمتری میانی، ۴ میلیتر میباشد. ورق کامپوزیت دارای پوسته های ۰٫۵/۰٫۳/۰٫۲۵/۰٫۲۲/۰٫۲/۰٫۱۸ میباشد.

وزن ورق کامپوزیت پرمیوم باند چقدر است؟

ورق ای کامپوزیت دارای وزن کمی حدود ۵ تا ۸ کیلوگرم در هر متر مربع می باشد و با احتساب زیر سازی فلزی حدود ۱۰ تا ۱۶ کیلوگرم بار به سازه وارد می کند.

روند سفارش ورق کامپوزیت پرمیوم باند به چه صورت است؟

ثبت سفارش و درخواست ورق از طریق کارشناسان فروش انجام می شود و می توانید با شماره واتساپ 09208425600 در تماس باشید.