کامپوزیت pvdf و نکات مربوط به آن

محتوای جدول

کامپوزیت pvdf و نکات مربوط به آن

کامپوزیت pvdf نوعی ورق آلومینیوم پرکاربرد و مدرن است که از ترکیب چندین مواد مختلف تهیه و تولید می شود. برخی از مهمترین مواد تشکیل دهنده این ورق ها عبارتند از: رزین فلوئور و کربن حاوی فلور آنزیم ها، حلال استر، انواع رنگ ها، الکل ها و …

به طور کلی، کامپوزیت pvdf به ورق هایی اطلاق می شود که هسته میانی آن یک پلیمر است که با دو لایه آلومینیوم به اطراف آن پوشش داده شده است. این پلیمر که در هسته و مرکز قرار دارد، ترموپلاستیک نامیده می شود.

نکته: این ورق ها دارای امتیازات و ویژگی های بسیار زیادی است که مهمترین آن، داشتن مقاومت و استحکام بالا در شرایط جوی مختلف و متغیر است.

انواع ورق های کامپوزیت pvdf

ورق های کامپوزیت فوق در اشکال، ابعاد، طرح ها و رنگ های متعدد تهیه و تولید می شوند. برخی از پرکاربردترین انواع این ورق ها عبارتند از

نکته: هر یک از ورق های کامپوزیت pvdf در کیفیت خاص تهیه و تولید شده و به بازار عرضه می شوند. این ورق ها دارای کیفیت بسیار بالا و استحکام ویژه ای است به همین سبب مقادیر استفاده از آنها روز به روز افزایش می یابد.

image

شاخصه ها و امتیازات کامپوزیت PVDF

لازم به ذکر است بدانید کامپوزیت pvdf از مزایا و قابلیت های بیشماری برخوردار است که برجسته ترین آنها عبارتند از:

  • این ورق های کامپوزیت دارای مقاومت بالایی است و دچار خراشیدگی و خط خوردگی نمی شود.
  • این ورق ها در برابر شرایط جوی متغیر همچون نور مستقیم خورشید یا باران و عوامل اسیدی تغییر رنگ نمی دهند.
  • رنگ و کیفیت آن به گونه ای که در همه حال جلوه و براقیت و درخشانی خود را حفظ می کند.
  • در فصل تابستان از نفوذ گرمای بیش از حد به مکان مورد نظر جلوگیری می کند.
  • هسته و مواد به کار رفته در این ورق ها سبب افزایش مقاومت آنها در برابر آتش و مواد سمی شده است.
  • مقرون به صرفه بودن این ورق ها، امکان دسترسی و خریداری آنها را برای همگان ممکن و میسر نموده است.

نکته: عمده ترین کاربرد و مزایای کامپوزیت pvdf در ساخت پروژه های مسکونی، تجاری، صنعتی و … می باشد.

شرکت پرمیوم باند با بکارگیری دانش و تجربه خود توانسته ورق های کامپوزیت را در اشکال و نمونه های متعدد تهیه و تولید و به بازار عرضه نماید. یکی از پرکاربردترین و با کیفیت ترین محصولات تولیدی این شرکت، ورق های کامپوزیت pvdf است.

شایان ذکر است بدانید بارزترین کاربرد ورق های کامپوزیت pvdf پرمیوم باند داشتن ضمانت و گارانتی 15 ساله برای پوشش نمای خارجی و ضمانت 20 ساله برای پوشش نمای داخلی است. ورق های پی وی دی اف این شرکت اغلب در بازسازی نماهای قدیمی، قاب و پنجره سازی، سر در فروشگاه ها و منازل و … کاربرد فوق العاده ای دارد.

سخن آخر..

تهیه و خریداری کامپوزیت pvdf در عالی ترین درجه کیفیت با مراجعه به سایت شرکت پرمیوم باند امکان پذیر خواهد بود. به منظور آگاهی از جزئیات این محصول می توانید به سایت این شرکت معتبر و با سابقه مراجعه کنید.

در صورتی که افراد تمایل به خرید این محصولات به صورت حضوری داشته می توانند به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ونک، برج نگار، طبقه 11 مراجعه کرده و از محصولات بی نظیر آنها بهره مند شوند.

 

Post a comment

Your email address will not be published.

× چه طور میتونم کمکتون کنم؟