ترمو چوب پرمیوم باند

صفر تا صد چوب ترمو

ترمو چوب یک فرایند عملیات حرارتی خاص است که با محیط زیست سازگار می باشد. در خلال این فرایند برخی ویژگی ها نظیر پایداری، عدم خوردگی و ترک خوردگی در چوب ایجاد می شود. این تجهیزات مناسب ترین و بهترین جایگزین برای دیگر انواع مصالح ساختمانی به شمار می روند.

ترمو چوب نه تنها برای ساخت دیواره و کفپوش بلکه در ساخت روکش و سقف های چوبی نیز کاربرد فوق العاده ای دارد. از برجسته ترین ویژگی های این چوب ها، کیفیت و مقاومت بالای آنها است که بر عملکرد این محصولات افزوده است. مناسب ترین دما برای حرارت این چوب ها دمای بیش از 180 الی 230 درجه سانتی گراد می باشد.

لازم به ذکر است بدانید عملیات حرارتی توانسته عناصری نظیر حرارت، پوسیدگی، مقاومت ترمو چوب را در برابر عوامل محیطی کنترل و بهبود بخشد. این چوب ها اغلب به رنگ قهوه ای تیره است اما در اشکال و رنگ های دیگر نیز به وفور یافت می شود.

نکته: استفاده از ترمو چوب در نمای خارج از منزل زیبایی فضای مربوطه را چندین برابر می کند. در این صورت تنها نگهداری و محافظت از آن باید با دقت صورت بگیرد. این محصولات انتخابی ایده آل و مناسب برای پوشش داخلی، کفپوش و سایر اجزای ساختمان است.

این محصولات به عنوان پروفیل های چوب استاندارد تولید و عرضه می شود. یکی از مهمترین مزایای این چوب ها این است که در اشکال و طرح های مختلف و به صورت طبیعی و رنگی مورد استفاده قرار می گیرند. انتخاب این محصولات متناسب با سلیقه افراد صورت می گیرد.

نکته: علی الرغم اینکه این چوب طول عمر معین و مشخصی ندارد اما ماندگاری آنها در محیط های بهینه حدود 30 سال می باشد.

image

کاربرد و مزایای ترمو چوب

مواد اولیه ترمو چوب از درخت های کاج و صنوبر تهیه می شود به همین سبب دارای مقاومت و دوام بسیار زیاد می باشد. نکته قابل توجه این است که این محصولات به دلیل مقاومت در برابر پوسیدگی، رطوبت کمتر در مقایسه با چوب تصفیه نشده از پایداری و مقاومت خوبی برخوردار است. 

شایان ذکر است بدانید ترمو چوب به دلیل استحکام و مقاومت عالی، یک انتخاب مناسب برای روکش فلزی به شمار می رود. به طور کلی، هنگامی که این چوب با حرارت درمان می شود، طول عمر آن طولانی تر می شود. مدت زمان ماندگاری چوب بستگی به میزان گرمای دقیقی دارد که چوب در معرض آن قرار می گیرد. به هر اندازه دما بالاتر باشد، طول عمر آن نیز بیشتر است.

برخی از مهمترین و برجسته ترین مزایای ترمو چوب پرمیوم باند عبارتند از:

 • دوام و مقاومت بالا
 • دوام مواد سازنده و اولیه این محصولات
 • عمر طولانی و مفید
 • ثبات طرح و رنگ این محصولات در برابر تمامی عوامل و عناصر

مقاومت و استحکام بالای ترمو چوب در برابر رطوبت و پوسیدگی سبب شده این محصولات برای پروژه های بیرونی کاربرد خاصی داشته باشد. از مهمترین کاربردهای خارجی این چوب ها عبارتند از:

 • روکش خارجی
 • عرضه
 • تیغه های لوور

ظاهر و جذابیت این چوب ها سبب شده این محصولات برای پروژه های داخلی نیز کاربرد ویژه ای داشته باشد. از عمده ترین کاربردهای داخلی این چوب ها عبارتند از:

 • روکش داخلی
 • سونا
 • کفپوش
 • مبلمان
ترمو چوب پرمیوم باند

نکته: افرادی که مایل به انتخاب و خرید ترمو چوب در بالاترین درجه کیفیت هستند باید به مراکز فروش و نمایندگی پرمیوم باند مراجعه کنند. این محصولات در کارخانه پرمیوم باند با کیفیت و مواد سازنده مرغوب تولید و به بازار عرضه می شوند.

در نهایت…

علاوه بر کیفیت بالا و زیبایی چشمگیر ورق های کامپوزیت این شرکت، قیمت مناسب این تجهیزات از جمله مزایای کامپوزیت پرمیوم باند به شمار می رود. معماران می توانند با انتخاب این تجهیزات، خلاقانه ترین نماهای ساختمان را ایجاد کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط