کامپوزیت پرمیوم باند و نکات مربوط به آن

محتوای جدول

کامپوزیت پرمیوم باند و نکات مربوط به آن

کامپوزیت پرمیوم باند همانطور که میدانید یکی از پرکاربردترین عناصر مورد نیاز در ساخت و ساز است که اغلب در پوشش سقف، بدنه و کف مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات از آلومینیوم و پلی اتیلن ساخته شده به همین سبب از دوام و مقاومت بالایی برخوردار می باشند.

شایان ذکر است بدانید سطح ورق های کامپوزیت پرمیوم باند آلومینیومی داخلی با روکش های رزین پوشش داده شده که این روکش ها با هرگونه محیط بیرونی سازگار نمی باشد.

به عبارتی، این کامپوزیت ها در نمای داخلی و بیرونی استعمال می شوند و دوام آنها در نمای داخلی بیشتر از نمای بیرونی می باشد.

این ورق های کامپوزیت علاوه بر دوام و ماندگاری، طرح و رنگ و انواع متنوع آنها مورد توجه همگان بوده است. نکته قابل توجه این است که سایز و ابعاد متغیر این ورق ها مقادیر استفاده از آن را دو چندان نموده است.

کاربرد کامپوزیت پرمیوم باند

کامپوزیت پرمیوم باند عمده ترین و اصلی ترین مقادیر استفاده از آن در صنعت ساخت و ساز است. امروزه استفاده از این تجهیزات بسیار گسترش یافته و دلیل اصلی آن، وزن سبک و اندک و تنوع بی نظیر آنها می باشد.

عمده ترین کاربرد کامپوزیت پرمیوم باند در پوشش نما، سقف های کاذب، درب و پنجره، سازه های داخلی و … است. شکل پذیری و منعطف بودن این ورق ها سبب تنوع در طرح و شکل آنها شده به گونه ای که در مجاورت با گرما و سرما مسطح باقی خواهند ماند.

image

دیگر کاربرد های کامپوزیت های پرمیوم باند عبارتند از:

نکته: بررسی ها نشان می دهد ورق های کامپوزیت به عنوان یکی از مقاوم ترین و پرکاربردترین محصولات در عرصه ساختمان سازی در کشورهای پیشرفته و توسعه یافته از مقبولیت فوق العاده ای برخوردار بوده و در سطح جهانی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است.

کامپوزیت پرمیوم باند یکی از برجسته ترین امتیازات و کاربردهای آن، ضد حریق و ضد زلزله بودن آن است. به همین سبب از این محصولات در ساخت تیرها، گاراژها و پارکینگ ها که مقاوم بودن آنها ضروری است به شکل گسترده ای استفاده می شود.

نکته قابل توجه این است که امروزه در کشورهای اروپایی نظیر فرانسه و آلمان استفاده از ورق های کامپوزیت روز به روز در حال افزایش می باشد.

در پاره ای از اوقات، افراد گمان می کنند کامپوزیت بیشترین کاربرد را در جنبه تزئینی ساختمان دارد حال آنکه استفاده از این تجهیزات در نمای داخلی ساختمان می تواند نمایانگر رشد و پیشرفت این محصول در صنعت ساختمان سازی باشد.

image

سخن آخر…

علی الرغم توجه به کاربرد و کارایی کامپوزیت، کیفیت و مرغوبیت این محصولات از جمله فاکتورهایی است که توجه به آن الزامی می باشد.

شایان ذکر است بدانید کیفیت این محصول در کارخانجات تولیدی این محصول امری متغیر و متفاوت است.

با توجه به سابقه شرکت پرمیوم باند در ساخت و تولید انواع ورق های کامپوزیت و همچنین تخصص و تجربه آنها در تولید این محصولات توصیه می شود افرادی که تمایل به انتخاب و خرید این محصولات دارند به دفتر مرکزی و نمایندگی این محصول که در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ونک، برج نگار، طبقه 11 مراجعه نمایند.

یا با مراجعه به سایت اینترنتی این شرکت به تهیه کامپوزیت پرمیوم باند اقدام کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× چه طور میتونم کمکتون کنم؟