صفر تا صد پرمیوم باند

محتوای جدول

صفر تا صد پرمیوم باند

پرمیوم باند یک برند معتبر برای تولید ورق های کامپوزیت آلومینیومی است که به شرکت تضامنی سیاح فر و خانداداش اختصاص دارد. ورق های کامپوزیت این شرکت اغلب به واسطه تکنولوژی مدرن و پیشرفته و روش های کاملا حرفه ای تولید می شوند.

این شرکت معتبر با وسعت 40000 متر مربع ابتدا در شیراز تاسیس شد و به عنوان بزرگترین و معتبرترین تولید کننده ورق های کامپوزیت در خاورمیانه شناخته شد. به عبارتی، ورق های کامپوزیت این شرکت به عنوان یک برند جهانی ثبت گردیده است و از ارزش و اعتبار فوق العاده ای در جهان برخوردار می باشد.

کارخانه پرمیوم باند در تمامی استان ها دارای نمایندگی و شعبه هایی است که این خود سبب شده محصولات تولیدی آنها به آسانی در دسترس مشتریان قرار بگیرد. این کارخانه ها در برخی زمینه ها نظیر برنامه ریزی، مهندسی و تولید نماهای معماری، دکوراسیون داخلی و …پیشگام و پیشرو بوده است.

لازم به ذکر است بدانید یکی از مهمترین عواملی که در پیشرفت این برند تاثیرگذار بوده، کیفیت و مقاومت بی نظیر ورق های کامپوزیت است. در واقع هدف این شرکت این بوده است که در زمینه تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و … گامی مناسب بردارد.

نکات مهم پیرامون پرمیوم باند

استانداردهای بین المللی شد که این عامل در اعتبار و محبوبیت این برند نقش بسزایی ایفا نموده است. برخی فاکتورها نظیر کیفیت برتر، تنوع در رنگ و طرح، مقاومت و استحکام بالا و … در ارتقای اهمیت این محصولات تاثیرگذار می باشد.

لازم به ذکر است بدانید ورق های کامپوزیت تولید شده برند پرمیوم باند به عنوان یک محصول صادراتی شناخته شده است. این شرکت در پی آن است دامنه فعالیت خود را توسعه دهد و محصولات خود را به کشورهای همسایه نظیر افغانستان و عراق و حتی برخی کشورهای اروپایی نظیر آلمان، اتریش و سوئیس صادر نماید.

با توجه به اینکه ورق های کامپوزیت برند پرمیوم باند در تنوع بالایی تولید شده به همین سبب می توان به واسطه آن ظاهر و جلوه زیبایی را به ساختمان ها بخشید. به عبارتی، این برند محصولات خود را در بیش از 200 رنگ و طرح متفاوت و متنوع تولید و به بازار عرضه می کند.

نکته: مشتریان می توانند ورق های کامپوزیت را متناسب با سلیقه خود و مناسب با مکان مورد نظر تهیه و خریداری نمایند.

image
image
image

در نهایت…

شرکت و برند پرمیوم باند با در نظر داشتن ضمانت نامه و گارانتی 15 ساله و بیمه نامه 10 ساله توانسته جایگاه والایی را در زمینه تولید ورق های کامپوزیت به خود اختصاص دهد. این ورق ها در ابعاد استاندارد تولید شده و گاها افراد می توانند سایز و طرح آن را نیز به صورت دلخواه سفارش دهند.

مشتریان در صورتی که می خواهند ورق های کامپوزیت این پرمیوم باند را در نوع استاندارد با ضمانت و کیفیت عالی تهیه و خریداری نمایند می توانند به سایت معتبر نمایندگی و دفتر مرکزی مراجعه کرده و ورق های کامپوزیت را در اشکال و انواع مختلف و مطابق با سلیقه خود تهیه و انتخاب نمایند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× چه طور میتونم کمکتون کنم؟