صفر تا صد ورق كامپوزيت 3D پرميوم باند

محتوای جدول

صفر تا صد ورق كامپوزيت 3D پرميوم باند

در ابتدا لازم است بدانید ورق كامپوزيت 3D پرميوم باند یا ورق های سه بعدی از جمله بهترین و متفاوت ترین انواع ورق های کامپوزیت است که در عالی ترین درجه کیفیت تولید می شوند. این ورق ها بر عکس ورق های کامپوزیت معمولی از جنس ها و طرح های متفاوت و متغیر ساخته و تولید می شوند.

اینگونه ورق های کامپوزیت به علت وزن کم و سبک و طراحی متنوع آنها به عنوان زیرساختی برای سطوح پیچیده مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مهمترین شاخصه ها و خصوصیات این نوع ورق ها این است که از مقاومت فشار ایستایی بالایی برخوردار است.

همانطور که میدانید کشور ایران در سال های متمادی توانسته در زمینه تولید تجهیزات ساختمانی رشد و پیشرفت فوق العاده ای داشته باشد. از جمله محصولاتی که در کشور ما در نهایت کیفیت تولید شده، ورق كامپوزيت 3D پرميوم باند است که کیفیت و تنوع موجود در آن سبب جذب مشتریان و افزایش فروش آن شده است.

انواع ورق كامپوزيت 3D پرميوم باند

ورق كامپوزيت 3D پرميوم باند یکی از پرفروش ترین انواع ورق است که در اشکال و طرح های متعدد و همچنین انواع متنوع تولید شده و به بازار عرضه می شود. تعدد در این ورق ها سبب می شود افراد این محصولات را متناسب با مکان دلخواه خود مورد استعمال قرار دهند.

این ورق ها دارای انواع مختلفی است که مهمترین آنها عبارتند از:

image
image
image

نکته: امروزه عمده ترین کاربرد ورق كامپوزيت 3D برای اجرای نمای ساختمان است که می تواند جلوه و زیبایی آن را دو چندان نماید. در پاره ای از اوقات می توان از این ورق های کامپوزیت طرح دار برای اجرای دکوراسیون داخلی نیز بهره مند شد که این خود یک امتیاز بارز و برجسته برای آنها به شمار می رود.

نکته: علاوه بر موارد فوق، یکی از کارآمدترین دلایل محبوبیت این ورق ها داشتن طرح های زیبا و متنوع  است که انتخاب را تا حدودی برای افراد دشوار ساخته است. این محصولات به علت وزن کم و سبک بودن آنها اغلب برای ساختمان چند طبقه مناسب می باشد.

در نهایت…

برای اینکه مشتریان نسبت به انتخاب و خرید ورق كامپوزيت 3D پرميوم باند اطمینان لازم را کسب کنند می توانند به نمایندگی و دفتر مرکزی شرکت پرمیوم باند در تهران که در خیابان ولیعصر، بالاتر از ونک، برج نگار، طبقه 11 واقع شده مراجعه نمایند.

نکته قابل توجه این است که شرکت پرمیوم باند علاوه بر توجه به کیفیت و کارایی این محصولات، ورق های D3 را در اشکال و طرح های متعدد تولید کرده که این خود در افزایش فروش و جذب مشتری تاثیر فوق العاده ای داشته است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

× چه طور میتونم کمکتون کنم؟