كارخانه توليد ورق كامپوزيت پرميوم باند

صفر تا صد كارخانه توليد ورق كامپوزيت پرميوم باند

در ابتدا لازم است بدانید ورق کامپوزیت از جنس آلومینیوم در ضخامت های متغیر تولید شده و به بازار عرضه می شود. این ورق ها به صورت سه لایه از جمله مقاوم ترین و محکم ترین فلزات است که در برابر عواملی نظیر رطوبت و .. دوام و ماندگاری بی نظیری دارد. كارخانه توليد ورق كامپوزيت پرميوم باند، نخستین کارخانه ای است که در کشور ایران به منظور تولید این ورق ها تاسیس شد و در این عرصه به جایگاه والایی دست یافت.
كارخانه توليد ورق كامپوزيت پرميوم باند که با عنوان شرکت تضامنی سیاح فر و خانداداش نیز شناخته می شود از سال 2003 فعالیت خود را ابتدا در امارات آغاز کردند. سپس پس از بررسی های فراوان، شعبه ای از این کارخانه در شیراز تاسیس و پایه گذاری شد.

کارخانه پرمیوم باند

كارخانه توليد ورق كامپوزيت پرميوم باند شيراز بزرگترین کارخانه تولید ورق های کامپوزیت آلومینیوم در خاورمیانه است که با ظرفیت تولید بیش از حد خود توانسته در نزد همگان محبوبیت فوق العاده ای داشته باشد. این کارخانه متشکل از نیروی کار مجرب و متخصص بوده که ورق ها را در عالی ترین درجه کیفیت تولید و به بازار عرضه می کند.
نکته قابل توجه این است که ورق های تولید شده در كارخانه توليد ورق كامپوزيت پرميوم باند مذکور پس از طی کردن آزمایش ها و تست های متعدد در مراکز تحقیقاتی مختلف از نظر کیفیت با ورق های تولید شده کشورهای اروپایی هم ردیف شده و موفق به اخذ گواهینامه و استانداردهای ملی و بین المللی می شود.

نکات مهم پیرامون كارخانه توليد ورق كامپوزيت پرميوم باند

كارخانه توليد ورق كامپوزيت پرميوم باند در سال های فعالیت خود توانست نقش عظیمی در عرصه متریال های صنعت ساختمان و ساختمان سازی ایفا نماید. به عبارتی، تمامی مراحل ساخت و تولید ورق های کامپوزیت در شیراز پایه گذاری شد.
ورق های کامپوزیت تولید شده در کارخانه پرمیوم باند دارای برخی شاخصه ها بوده که مهمترین آنها عبارتند از:

آلیاژ 3003

در ساخت و تولید این ورق ها از آلیاژ 3003 استفاده می شود که از مقاومت و استقامت فوق العاده ای برخوردار است به گونه ای که یکی از مهمترین دلایل محبوبیت این ورق ها محسوب می شود.

دستگاه های درجه یک

برای تولید ورق های کامپوزیت در كارخانه توليد ورق كامپوزيت پرميوم باند، از دستگاه های درجه یک و با کیفیت استفاده می شود که در ارتقای کیفیت محصولات تاثیر بسزایی دارد.

72 رنگ متنوع

ورق های تولید شده در این کارخانه در 72 رنگ و طرح های متنوع به بازار عرضه می شود

تنوع در ابعاد

تنوع در ابعاد و سایزهای این ورق ها از دیگر ویژگی های مهم ورق های کامپوزیت این کارخانه می باشد.

كارخانه توليد ورق كامپوزيت پرميوم باند خود دارای برخی ویژگی ها و خصائص مهم و اساسی است که عبارتند از:

دارا بودن گواهینامه و استانداردهای داخلی و خارجی در عرصه های متعدد برای تولید ورق های کامپوزیت و ...

نخستین و تنهاترین و بزرگترین تولیدکننده ورق های کامپوزیت ضد حریق و نانو شاینینگ در ایران

image
image
image

نکته قابل توجه این است که علاوه بر موارد فوق، این کارخانه انواع مختلف ورق های کامپوزیت را به صورت بیشمار تولید کرده و آنها را در انبار نگهداری می کند. چنانچه افراد این محصولات را سفارش دهند کارخانه پرمیوم باند آنها را در اسرع وقت به مشتریان عرضه می کند.

نکته: امروزه شعبه هایی از این کارخانه در تمامی استان های ایران تاسیس شده و تولید این ورق ها گسترش یافته است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط