ورق كامپوزيت پرمیوم باند

صفر تا صد ورق كامپوزيت

ورق کامپوزیت آلومینیوم یکی از رایج ترین و اصلی ترین مصالح ساختمانی است که از دو صفحه نسبتا نازک آلومینیوم ساخته می شود. این ورق ها در رنگ های متعدد و متناسب با نمای ساختمان ها تولید می شود. به عبارتی، افراد می توانند این ورق ها را در رنگ دلخواه خود نیز سفارش دهند. 

لازم به ذکر است بدانید ورق كامپوزيت به علت پایداری و مقاومت فوق العاده، یک انتخاب برتر برای موارد ساخت و ساز اطلاق می شود. با اینکه امروزه کارخانه های زیادی به تولید این ورق ها اقدام کردند اما برای تهیه این موارد باید به کارخانه اصلی یا پرمیوم باند در شعبه های متعدد آن مراجعه شود.

ورق كامپوزيت محصولی است که می توان آن را بازیافت نمود که این خود یک امتیاز ویژه برای آن محسوب می شود. علاوه بر این زمانی که این محصول در مجاورت با آتش قرار می گیرد غیر قابل احتراق است و قابلیت و کیفیت آن، همچنان حفظ می ماند.
در بررسی خواص فنی ورق كامپوزيت باید به وزن این محصول اشاره کرد که در مقایسه با سایر مصالح ساختمانی نظیر سنگ، شیشه، سیمان و … دارای وزن پایینی است. به عبارتی، وزن این ورق ها در هر متر مکعب حدود 5 الی 6 کیلو گرم است که وزن کم و مناسب، می تواند یک امتیاز دیگر برای این ورق ها محسوب شود.

امتیاز و کاربرد ورق كامپوزيت:

همانطور که میدانید ورق كامپوزيت را می توان در تمامی مکان های داخلی و خارجی ( به استثنای کف) مورد استعمال قرار داد. این مقادیر دارای فواید و امتیازات بیشماری است که از جمله مهمترین و برجسته ترین آنها عبارتند از:

قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالا

کاهش وزن کلی ساختمان

کاهش هزینه

ایجاد طرح های گوناگون و متنوع در ظاهر ساختمان

ثبات رنگ و شکل آنها

تعمیر و جایگزینی راحت و آسان

مقاوم در برابر سرما، گرما و ...

مقاوم در برابر حرارت و آتش سوزی

سرعت اجرای بالا

زیبایی و درخشندگی ظاهری آن

نکته: یکی از نکات مهم پیرامون ورق كامپوزيت، نحوه نگهداری از آن است که باید در مکانی خشک صورت بگیرد. این مکان باید دارای تهویه مناسب باشد به گونه ای که شکل ظاهری و قابلیت آن همچنان حفظ شود.

لازم به ذکر است بدانید ورق كامپوزيت یکی از مدرن ترین متریال های موجود در ایران است که در اشکال متعدد مورد استفاده قرار می گیرد. این ورق ها جایگزینی بسیار مناسب برای آهن چوب به شمار می رود که در بخش های مختلف ساخت و ساز کاربرد بسیار زیادی دارد.

در نهایت…

ورق كامپوزيت در طرح ها و اشکال خاص و متعدد اعم از چوب، سنگ و.. تولید و به بازار عرضه می شود. بررسی های به دست آمده نشان می دهد ورق های کامپوزیت تولید شده در شرکت پرمیوم باند در عالی ترین درجه کیفیت ساخته می شوند.

برخی دیگر از مهمترین شاخصه ها و خواصی که برای این ورق ها در نظر گرفته شده است عبارت است از: قابلیت فوق العاده در دفع گرد و غبار، دفع رطوبت، قدرت فوق العاده در درخشندگی و پاکیزگی، مقاومت بالا در اسیدها و…
چنانچه افراد تمایل به انتخاب و خرید ورق های کامپوزیت داشته باشند توصیه می شود به نمایندگی ورق کامپوزیت پرمیوم باند در تهران مراجعه کرده و از محصولات فوق العاده آنها بهره مند شوند.

image
image
image

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط