نکات مربوط به برج نگار و طراحی آن

در ابتدا لازم است بدانید نخستین برج اداری و تجاری در کشور، برج نگار است که از سبک معماری فوق العاده ای برخوردار می باشد. این برج با بهره گیری از کارامد ترین متخصصان صنعت ساختمان و بکارگیری تجهیزات، امکانات و مصالح با کیفیت و مرغوب احداث شده است.

برج نگار در قلب منطقه تجاری اداری شمال تهران تاسیس شده است. موقعیت این برج عالی و امکان دسترسی به آن بسیار آسان است. این مجموعه به سبب موقعیت جغرافیایی و معماری زیبای آن، در زمره معروف ترین و بهترین برج های ایران به شمار می رود.

استفاده از بادبندها و آلومینیوم در ساخت برج نگار توانسته در حفظ امنیت و مقاومت این مجموعه در برابر زلزله نقش موثری ایفا نماید. برای ساخت این برج از تجهیزات و مصالح با کیفیت استفاده شده که این مسئله موجب افزایش دوام و ایمنی برج می شود.

نکته: یکی از مرغوب ترین و مناسب ترین تجهیزات به کار رفته در احداث مجموعه اداری نگار، ورق های کامپوزیت است. این ورق ها در طرح ها و رنگ های مختلف مورد استفاده قرار گرفته به گونه ای که این مسئله بر روی دوام و مقاومت این سازه تاثیرگذار بوده است.

ویژگی های کامپوزیت برج عظیم نگار:

همانطور که میدانید در ساخت پروژه های عظیم باید از مصالح مستحکم و مقاوم نظیر کامپوزیت پرمیوم باند استفاده شود. برای ساخت برج نگار از ورق های کامپوزیت در ابعاد و طرح های مختلف استفاده شده است. این تجهیزات توانسته بر محبوبیت و اهمیت این پروژه و شرکت تولید کننده آنها (پرمیوم باند) تاثیر شگرفی داشته باشد.

ورق های کامپوزیت مورد استفاده در ساخت این پروژه از مزایا و ویژگی های بسیاری برخوردار می باشند. برخی از مهمترین ویژگی های کامپوزیت برج نگار عبارتند از:

image
image
image

نکته: استفاده از ورق های کامپوزیت پرمیوم باند در احداث برج نگار، بر اعتبار و محبوبیت این شرکت عظیم افزوده است. به عبارتی، استفاده از این کامپوزیت ها باعث شده این پروژه تا سالیان طولانی نیاز به هیچگونه تعمیر و بازسازی نداشته باشد.

در نهایت… 
شرکت پرمیوم باند با تولید و عرضه انواع ورق های کامپوزیت توانسته در ارتقای جایگاه خود در سراسر جهان نقش مهم و اساسی ایفا کند. این شرکت در خلال تولید این ورق ها به برخی فاکتورها نظیر کیفیت و مقاومت سازه، زیبایی ظاهری سازه، مقرون به صرفه بودن ساخت پروژه و … توجه اساسی داشته است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط