درباره پرمیوم باند

شرکت پرمیوم باند پس از 20 سال سابقه درخشان در عرصه تولید و واردات ورق کامپوزیت در خارج از کشور، از سال 2003 میلادی مراحل راه اندازی یک واحد تولیدی  ACP را آغاز نموده است.در این سالها با این تفکر که بتوان در عرصه متریالهای صنعت ساختمان سهمی از تکنولوژی مدرن ساختمان داشته باشیم.به پشتوانه بررسی و تحقیق آگاهانه و عرق ملی مراحل ساخت بزرگترین واحد تولیدی ورقهای کامپوزیت آلومینیوم را در شیراز پایتخت فرهنگ و تمدن ایران زمین ، پایه گذاری نمودند.

کارخانه پرمیوم باند با وسعت 40000 مترمربع واقع در منطقه ویژه اقتصادی شیراز، بزرگترین واحد تولید کننده ورق های کامپوزیت آلومینیومی در خاورمیانه شامل چهار سوله تولیدی به مساحت 12000 مترمربع ، ساختمان مجهز اداری با 1000 مترمربع زیربنا ، مهمانسرایی مجلل به مساحت 900 مترمربع از مساحت کل کارخانه با ظرفیت تولید سالانه 000/900/3 متر مربع میباشد. دفتر فروش مرکزی کارخانه در تهران واقع در میدان ونک برج نگار طبقه 11 می باشد.

ورق های کامپوزیت پرمیوم باند پس از طی آزمایشات و تست های متعدد موسسات معتبر بین المللی و داخلی از قبیل دانشگاه مهندسی مواد شیراز، موسسه تحقیقاتی رنگ امیرکبیر- مترا ، مرکز پژوهش متالوژی رازی ، شرکت خدمات آزمایشگاهی اقیانوس سبز و مطابق با نتایج موفقیت آمیز حاصل شده ، موفق به اخذ استانداردها و گواهینامه های ملی و بین المللی از جمله استاندارد CE تاییدیه کیفیت اروپا جهت صادرات به منطقه مذکور از موسسه IQS انگلستان ، استاندارد ISO9001 از موسسه  UDEM آلمان ، استاندارد   ISO14001از موسسه ICERTI  انگلستان ، استاندارد ISO10004 از موسسه ITCC انگلستان ، و استاندارد  KYNAR 500 ، FR از موسسه IQS و استاندارد ملی ایران بابت کیفیت و انطباق استاندارد محصول کارخانه به شماره : 00049/75/93 ، ضمانت نامه 15 ساله کارخانه مادر و 10 سال بیمه نامه از بزرگترین بیمه گذار کشور ، بیمه ایران و نیز در سه سال متوالی 91 و 92 و 93 برنده لوح و تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان میباشد.

و تعداد 200 نیرو به صورت مستقیم در حال کار در کارخانه و ساختمان اداری و تولید هستند . در کنار مجموعه کارخانه ، به صورت غیر مستقیم میتوان گفت حدود 1500 تا 2000نفر در حال کار ( غیر مستقیم ) در مجموعه پرمیوم باند هستند که  این خود افتخاری دیگر در عرصه کارآفرینی برای این مجموعه محسوب میشود  .

در راستای صادرات نیز , مجموعه پرمیوم باند به افغانستان، پاکستان،امارات عربی ، قطر ، عراق ، ترکیه ، ارمنستان ،تاجیکستان و ترکمنستان فعالیت داشته است .

همچنین تنوع محصولات پرمیوم باند و تنوع رنگی این کارخانه به انضمام ورق های 3D   و هانی کام و ورق های ضدحریق از دیگر مزیت مجموعه  پرمیوم باند بوده و لیست قیمت محصولات  در سایت اینترنتی مجموعه قابل مشاهده می باشد.

در  خصوص ورق های 3D PANEL  لازم به توضیح  است که کاملا هر سه لایه ، از آلومینیوم استفاده شده است و با توجه به ساختار این نوع ورق ها از استحکام بیشتری نسبت به ورق های معمولی برخوردار هستند

نمونه این ورق ها در  پروژه آرتمیس ( چیتگر) –  مگا پارس(  واقع در خیابان شریعتی) و برج های مسکونی ارتش ( چیتگر) سیتی سنتر اصفهان قابل مشاهده است .

ورق های  3D در بحث حریق تضمین شده است و متریال ضد حریق بودن را دارا میباشند  و در صورت احتراق شعله ور نخواهد شد .مزیت دیگر این ورق بحث نصب و سبک بودن ورق ها میباشد .بدین صورت که ورق کامپوزیت معمولی وزن آن در یک مترمربع 7کیوگرم میباشد در صورتی که وزن یک متر مربع  ورق 3D معادل  3 کیلو گرم میباشد .

 

کلیه ورقها  مورد تایید  اداره مسکن و شهر سازی قرار گرفته اند. و برای این منظور سالانه 2 الی 3 مرتبه ورق ها مورد راستی آزمایی قرار میگیرند . و این امر در خصوص ورق های ضد حریق نیر صدق میکند .

:: تعریف برند

کارخانجات تولیدی پرمیوم باند پیشرو در زمینه برنامه ریزی ، مهندسی و تولید نماهای معماری و دکوراسیون داخلی ،  ورق های کامپوزیت آلومینیومی پرمیوم باند را توسط تکنولوژیهای مدرن روز و متد های حرفه ای و پیشرفته ، برای اولین بار در ایران در چندین کلاس مختلف از جمله پی وی دی اف ، دابل پلی استر جهت نما و دکوراسیون داخلی و تابلوهای تبلیغاتی، طرح ها ی خاص و بی نظیر ، نانو با ویژگی سیستم تمیز کنندگی خودکار – براقیت و درخشندگی فوق العاده ، علاوه بر ویژگیها و مزیت های ورق های پی وی دی اف دارای ویژگی دفع گرد و غبار ، رنگ و طرح های منحصر به فرد دکوراسیون داخلی ، سنگ مصنوعی ،  مقرون به صرفه اقتصادی با ضخامت پوسته کمتر با پلی اتیلن نشکن  و درجه یک صنایع شیمیایی ایران بصورت  ضد حریق و یا معمولی در ابعاد استاندارد و سفارشی عرضه می نماید.

ورق های کامپوزیت آلومینیومی Premiumbond محصول شرکت تضامنی سیاح فر – خانداداش می باشد که توسط کمپانی OHIM به عنوان یک برند جهانی در اروپا ثبت گردیده است .

:: کارخانه پرمیم باند

شرکت تضامنی سیاح فر و خانداداش از سال 2003 میلادی همراه با شرکای خارجی خود مراحل راه اندازی یک واحد تولیدی ACP  را در امارات آغاز نمودند که این شراکت تا سال 2010 میلادی فعالیت داشته است ، در این سالها با این تفکر که بتوان در عرصه متریالهای صنعت ساختمان سهمی از تکنولوژی مدرن ساختمان داشت ، به پشتوانه بررسی و تحقیق آگاهانه و عرق ملی مراحل ساخت بزرگترین واحد تولیدی ورقهای کامپوزیت آلومینیوم را در شیراز پایتخت فرهنگ و تمدن ایران زمین پایه گذاری نمودند.

کارخانه پرمیوم باند با وسعت 40000 متر مربع واقع در منطقه ویژه اقتصادی شیراز ، بزرگترین واحد تولید کننده ورق های کامپوزیت آلومینیومی در خاورمیانه شامل چهار سوله تولیدی که جمعا 12000 متر مربع ، ساختمان مجهز اداری با 1000 متر مربع زیر بنا ، مهمانسرایی مجلل به مساحت 900 متر مربع از مساحت کل کارخانه با ظرفیت تولید سالانه  3.900.000 متر مربع  می باشد.

ورق های کامپوزیت پرمیوم باند پس از طی آزمایشات و تست های متعدد موسسات معتبر بین المللی و داخلی از قبیل دانشگاه مهندسی مواد شیراز ، موسسه تحقیقاتی رنگ امیر کبیر – مترا ، مرکز پژوهش متالوژی رازی ، شرکت خدمات آزمایشگاهی اقیانوس سبز و مطابق با نتایج موفقیت آمیز حاصل ،موفق به اخذ استانداردها و گواهینامه های ملی و بین المللی  از جمله استاندارد CEتاییدیه کیفیت اروپا جهت صادرات به منطقه مذکور از موسسه  IQS  انگلستان ،استاندارد ISO9001  از موسسه UDEM آلمان ، استاندارد  ISO14001از موسسه  ICERTI انگلستان ،استاندارد ISO10004  از موسسه ITCC انگلستان ، و استاندارد KYNAR 500 , FR, از موسسه IQS و استاندارد ملی ایران بابت کیفیت و انطباق استاندارد کارخانه محصول به شماره :00049/75/93 ، ضمانت نامه 15 ساله کارخانه مادر و 10  سال بیمه نامه از بزرگترین بیمه گذار کشور ، بیمه ایران و نیز در دو سال متوالی 91 و 92 برنده لوح و تندیس حمایت از مصرف کنندگان می باشد.

آلیاژ 3003 آلومینیوم ورق های کامپوزیت پرمیوم باند در مقایسه با آلیاژ 1100 دیگر برند ها که موجب استقامت و دوام بالای این ورق می باشد، تولید ورق های کامپوزیت توسط دستگاههای MITSUBISHI)  میتسوبیشی ژاپن)  و   SIEMENS (زیمنس آلمان) ، پلی اتیلن مرغوب و درجه یک نشکن ایران ، قابلیت تولید در ابعاد خاص جهت پایین آمدن میزان دور ریز ورق ،72 رنگ و طرح متنوع و بی نظیر، موجودی کامل و همیشگی انبار ، موفقیت در اخذ گواهینامه ها و استانداردهای معتبر و ملی و بین المللی ، بزرگترین تولید کننده ورقهای کامپوزیت نانو شاینینگ در خاور میانه و تنها تولید کننده ورق های کامپوزیت ضد حریق در ایران از جمله ویژگی های بارز این محصولات می باشد.