loader image

محتوای جدول

صفر تا صد کامپوزیت دابل پلی استر

ورق کامپوزیت دابل پلی استر، از دو لایه آلومینیوم تشکیل شده که به دور یک هسته پلی اتیلن قرار گرفته است. این ورق در برابر اکسیده شدن، خوردگی و ضربه بسیار مقاوم است. یکی از برجسته ترین ویژگی های این ورق ها، براقیت فوق العاده آنها می باشد که بر محبوبیت این محصولات در نزد همگان می افزاید.

لازم به ذکر است بدانید ورق کامپوزیت دابل پلی استر در طراحی فضاهای بسته نظیر دکوراسیون داخلی و نمای داخلی کاربرد زیادی دارد. چرا که این تجهیزات در برابر نور خورشید بسیار آسیب پذیر هستند. طراحی و رنگ آمیزی بر روی این ورق ها کار آسانی است و رنگ بدون هیچ لایه محافظتی بر روی لایه آلومینیوم قابل اجرا می باشد.

ورق کامپوزیت دابل پلی استر در رنگ های ساده، خش دار، طرح سنگ، طرح چوب و … تولید و به بازار عرضه می شوند. به عبارتی، کارخانه سازنده این ورق ها تلاش کرده به منظور فروش بیشتر، این محصولات را با تنوع بی نظیر تولید و در اختیار مشتریان قرار دهد.

عمده ترین کاربرد ورق کامپوزیت دابل پلی استر در ساخت بیلبوردهای شهری، ایستگاه های مترو، پمپ بنزین و … می باشد. در هنگام تولید این ورق ها باید اصول و استانداردهای لازم رعایت شده باشد تا این محصولات از کیفیت و مرغوبیت لازم بهره مند شوند.

نکته: این ورق ها در ضخامت های متغیر 2 و 3 و 4 میلی متر تولید می شود. هر یک از این ورق ها با ضخامت های معین در مکان خاصی به کار برده می شود. در زمان انتخاب این محصولات باید به کیفیت این محصولات توجه اساسی شود.

مزایای ورق کامپوزیت دابل پلی استر

طراحان و معماران ورق کامپوزیت دابل پلی استر این محصولات را با ویژگی های منحصر به فرد تولید و طراحی می کنند. تنوع بی نظیر و کیفیت بالای این محصولات سبب شده این ورق ها به صورت بی نظیری مورد استقبال و اهتمام همگان واقع شوند.

اکنون به برخی مزایای ورق کامپوزیت دابل پلی استر اشاره می کنیم:

image

نکته: بیشترین کاربرد ورق کامپوزیت دابل پلی استر در صنعت ساخت و ساز است که امروزه بر اهمیت آن افزوده شده است. این ورق ها جایگزینی مناسب و مطلوب برای سایر نماهای ساختمانی است و برای نمای بیرونی و داخلی ساختمان استعمال می شوند.

شرکت پرمیوم باند یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع ورق های کامپوزیت نظیر ورق کامپوزیت دابل پلی استر است. این کارخانه برای ساخت این ورق ها از مواد سازنده با کیفیت استفاده می کند و محصولات خود را با عالی ترین کیفیت و بالاترین تنوع تولید می کند.

نکته قابل توجه این است که پایداری و مقاومت این ورق ها سبب افزایش عملکرد این محصولات شده است. افرادی که قصد انتخاب و خرید این ورق های کامپوزیت را دارند می توانند این محصول را متناسب با سلیقه خود خریداری کنند. طراحان و تولیدکنندگان کارخانه پرمیوم باند برای طراحی این ورق ها از ایده های خلاقانه و مبتکرانه استفاده می کنند.

× چه طور میتونم کمکتون کنم؟